Farby, lakiery, akcesoria malarskie, elektronarzędzia, Tęcza Giżycko

Każdy Klient jest przez nas traktowany indywidualnie. W zależności od potrzeb i oczekiwań przygotowujemy zindywidualizowane oferty, elastyczne systemy rabatowe oraz dopasowujemy organizację współpracy.

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy wysoki poziom kompleksowej obsługi. Szczególny system ekspozycji produktów, który nie wymaga dodatkowej obsługi. Dzięki niemu produkty „sprzedają się same”, nie wymagając dodatkowego zaangażowania i czasu.

Dodatkowym wsparciem sprzedaży są cykliczne oraz okazjonalne akcje promocyjno-produktowe, które organizujemy dla naszych Klientów.

Dzięki temu osiągnęliśmy wizerunek marki o wysokiej jakości, sprawdzonej przez profesjonalistów i cieszącej się zaufaniem i lojalnością naszych Klientów.

Dzisiaj największą chlubą firmy, której narzędzia polecamy, jest oferta licząca ponad 2 000 najpopularniejszych artykułów, chętnie wybieranych przez naszych Klientów. Wysoka jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami

Solidne trwałe i niezawodne. Te nowe elektronarzędzia firmy GRÖNE pokazały się w naszej ofercie stosunkowo niedawno a juz zyskały pozytywne opinie naszych klientów.

Dobre parametry techniczne to główne cechy wyróżniające te urządzenia. W ofercie dostępne w sprzedaży:

– agregaty malarskie
– elektryczne mieszadła budowlane
– piły elektryczne
– szlifierki do tynków ( kątowe i oscylacyjne )
– wiertarki i wkrętarki